HYPODROM.CZ

   

20 let zkušeností a vyšlapané cestičky jsou Vám nyní k dispozici.
Jdeme se vším úsilím za jasným cílem, Vaší TOP hypotékou!Co říkají naši klienti?


Barbora Vlková

Koupě bytu, Poděbrady


"Michala Hořánka znám mnoho let, ještě z doby, kdy jsme spolu pracovali v Raiffeisenbank. Už jsem s ním řešila třetí hypotéku a je to takový náš rodinný hypoteční makléř :) Doporučuji, s nikým jiným už hypotéku dělat nebudu."


Jitka Vondrová

Koupě bytu, Praha


"Vřele doporučuji hypoteční servis pana Hořánka. Profesionalita, přístup, obětavost, snaha udělat pro mě maximum, trpělivé zodpovídání mých dotazů. Za to všechno děkuji."


Marián Bajčik

Koupě bytu, Středočeský kraj


"Panu Hořánkovi chci poděkovat za supr spolupráci, všechno jsme zvládli na jedničku, celou hypotékou mě provedl a já díky tomu skoro nic neřešil. Není vůbec špatnej nápad si na tohle vzít machra! Díky a uvidíme se u refinancování."


Lenka a Tom Krejčíkovi

Koupě bytu, Praha


"Nebylo to jednoduché s našimi příjmy, dokonce jsme už od koupě téměř odstoupili, ale pan Hořánek vymyslel jak to celé udělat a předat do jiné banky, přestože nás předtím již naše vlastní banka zamítla. Nakonec se vše podařilo a jsme fakt rádi, že jsme to nechali na profesinála. Díky a budeme doporučovat :)"


Dagmara Petrášová

Koupě bytu, Praha


"S prací pana Hořánka jsem byla velice spokojena. Pokud, stejně jako já, potřebujete hypotéku a chcete aby Vám s ní pomohl někdo, kdo se opravdu vyzná a má trpělivost a lidský přístup, jste na správném místě. Já pana Hořánka již doporučuji všem svým známým a ještě jednou děkuji za pomoc při vyřízení mojí hypotéky na koupi bytu."


Pavla Temrová

Koupě RD, Praha


"Spolupráce s panem Michalem Hořánkem při zajištění mého hypotečního úvěru byla nadstandartní nejen po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše proběhlo naprosto bez problémů a pro další úvěr bych si už nevybrala nikoho jiného než právě pana Hořánka."


Martin Jeřábek

Koupě RD, Praha - Východ


"Nejsem žádný spisovatel a neumím psát líbivé doporučení, ale tady s klidným svědomím můžu říct, že jsem díky panu Hořánkovi poznal, že i svět financí, který osobně moc nemusím, může být lidský, neformální a v pohodě. Obrovské zkušenosti pana Hořánka a jeho přístup ke mě mi udělaly stejnou radost jako to, že si konečně žiju ve svým."


Kristýna Hájková

Refinancování hypotéky, Moravská Ostrava


"Díky kamarádce jsem se vlastně dostala k panu Hořánkovi. Měla jsem svou hypotéku, ale co jsem okolo sebe viděla a slyšela, tak jsem se jí chtěla podívat trochu na zoubek :) Hypotéku mi tehdy zařídila moje bankéřka v mojí bance a žádné srovnání ani nic podobného jsem samozřejmě nedostala. Pan Hořánek mi rozepsal jak vypadají podmínky všude jinde a nakonec mi vše pomohl převést do jiné banky. Doporučuji s hypotékou nespěchat a opravdu využít služeb někoho, kdo se vyzná. Za mě velké díky :)"


Jakub Sýkora

Koupě bytu, Praha


"Dovolte mi vzít to trochu zeširoka. S přítelkyní jsme si docela dlouho vybírali byt. Nakonec jsme ho našli a realitka nám dala kontakt na hypotečního makléře se kterým spolupracuje. Prý z velké, finančně poradenské společnosti, nejlepší podmínky atd. Domluvili jsme se na schůzce, přijeli jsme na místo, všechno působilo honosně, na chodbách chlapi v drahých oblecích a vůbec na první pohled samý luxus. Řekli jsme, že potřebujeme hypotéku na koupi bytu a pak se už nestačili divit. Dozvěděli jsme se, že nepotřebujeme jen hypotéku, ale ještě pojištění nás samotných, že potřebujeme spoření na důchod, že potřebujeme investovat do podílových fondů atd. atd. Samozřejmě nám bylo okamžitě jasný, z čeho si ta společnost zaplatila mramorem obložené kanceláře. Nakonec to dopadlo tak, že jsme o byt ztratili zájem, našli si jiný a pak díky náhodě na facebooku narazili na reklamu na HYPODROM.CZ. Napsali jsme tam, hned ten den se nám zpět ozval pan Hořánek, hypotéku s námi vyřídil tak jednoduše a bez dalších zbytečností, že jsme jen žasli. Takže za nás určitě doporučujeme nenechat se zblbnout drahými obleky a jít tam, kde vám budou naslouchat a zaměří se jen na to, co opravdu potřebujete."


Petr a Dana Legnerovi

Koupě bytu, Praha - Východ


"Dík! :) no dobře, tak trochu víc slov. Ikdyž vlastně to "dík" je asi nejvýstižnější. Jsme totiž opravdu vděční, že nám p. Hořánek s hypotékou pomohl, protože nás samotné to zaprvé vůbec nebavilo řešit a zadruhé se v téhle problematice vůbec neorientujeme. A tak ještě jednou díky za pomoc, bez ní bysme zřejmě vzali první nabídku banky a aniž bysme tušili, že může být něco lepšího."


Daniel Malíř

Koupě bytu, Šestajovice


"Všechno proběhlo v pohodě, hypotéka vyřízena se super úrokem a docela mě bavilo i to celý papírování okolo :) Jo, u mě spokojenost!"


Honza Pospíšil

Koupě pozemku, Středočeský kraj


"Spolupráce s panem Hořánkem byla špičková, obchod šel mimo realitku, takže se hodila nápověda i pokud jde o jednání se stavebním úřadem, projektantem a právníkem, který připravoval smlouvy. Zkušenosti pana Hořánka jsou komplexní a do budoucna s ním počítám na další spolupráci."